KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12455228

nr 1245 5228

Akvarell

Ingalill Sjöström, "Fruktfat", signerad, -95. Motivet: 49x55

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:36:08

1/4 15:57:47 1      Vinnande bud