Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 12455228



*

nr 1245 5228


WATERCOLOUR

Ingalill Sjöström, "Fruktfat", signed, -95. Subject: 49x55,


Ingalill Sjöström, "Fruktfat", signerad, -95. Motivet: 49x55


Estimate:

400

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday April 1 2019
at 20:36:08


  • Bid history
Time Bidder Bid
1/4 15:57:47 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ingalill sjöström vattenfärg
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 20:20
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 700

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:58




Ladda ner broschyr